Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Løkke, Marie (1876-1948)
Landskap med solnedgang

Olje på lerret
87x98
Signert nede t.h.: Marie Løkke

Vurdering

Tilslag NOK 11 000