Midelfart, Willi(1904-1975)
Morgen på terrassen Lerici 1957
Olje på plate
50x70
Signert og datert nede t.v.: W. Midelfart 57
Påtegnet med noe utydelig tittel på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 5 000
Tilslag NOK 4 000