Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Midelfart, Willi (1904-1975)
Morgen på terrassen Lerici 1957

Olje på plate
50x70
Signert og datert nede t.v.: W. Midelfart 57

Påtegnet med noe utydelig tittel på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 5 000