Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
De usynlige

Litografi, lysmål
84x61
Signert nede t.v.: Frans Widerberg

Nummerert nede t.h.: 80 X
Påtegnet med tittel nede på arket.
Fra 1979.

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Tilslag NOK 16 000