Widerberg, Frans(1934-2017)
De usynlige
Litografi, lysmål
84x61
Signert nede t.v.: Frans Widerberg
Nummerert nede t.h.: 80 X
Påtegnet med tittel nede på arket.
Fra 1979.
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 16 000