Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Rousseau, Henri Emilien (1875-1933)
Flokkenes hjemkomst, Algerie 1919

Olje på lerret
65x92
Signert og datert nede t.h.: Henri Rousseau 19

Påtegnet med tittel på baksiden, La rentrée des troupeaux (Algérie). (Fransk kunstner).

Vurdering

Tilslag NOK 50 000