Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Krohg, Christian (1852-1925)
Stående pike

Olje på plate
60x40
Signert nede t.h.: C Krohg

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Vurdering