Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Munthe, Gerhard (1849-1929)
Fra Enebakk 1917

Olje på lerret
50x70
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Gerhard Munthe. Enebak. 1917.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Enebak Skizze".

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000