Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Ulving, Even (1863-1952)
Fra Nordland

Olje på lerret
74x103
Signert nede t.h.: E. Ulving

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 000