Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Ulving, Even(1863-1952)
Fra Nordland

Olje på lerret
74x103
Signert nede t.h.: E. Ulving

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Tilslag NOK 16 000