Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Nordavind Åsgårdstrand
Olje på lerret
80x98
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Nordenvind - Aasgaardstrand".
Vurdering
Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00