Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Nordavind Åsgårdstrand

Olje på lerret
80x98
Signert nede t.h.: Th Holmboe

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Nordenvind - Aasgaardstrand".

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Vurdering