Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Haakø, Hans(1897-1984)
Kystlandskap 1925

Olje på lerret
69x88
Signert og datert nede t.h.: H. Haakö 1925.

Vurdering

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Tilslag NOK 15 000