Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Haakø, Hans (1897-1984)
Kystlandskap 1925

Olje på lerret
69x88
Signert og datert nede t.h.: H. Haakö 1925.

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000