Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Grøstad, Erlend(1923-)
Fra Blengsdalen i Flatdal 1996

Olje på lerret
60x81
Signert og datert nede t.v.: Erlend Grøstad 96

Signert, datert og påtegnet med tittelen av kunstneren på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Tilslag NOK 6 000