Grøstad, Erlend(1923-)
Fra Blengsdalen i Flatdal 1996
Olje på lerret
60x81
Signert og datert nede t.v.: Erlend Grøstad 96
Signert, datert og påtegnet med tittelen av kunstneren på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 6 000