Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Rød robåt

Olje på lerret, oppklebet på plate
27x34
Signert nede t.v.: A Normann

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Tilslag NOK 16 000