Torsteinson, Torstein(1876-1966)
Kystlandskap med seilbåt 1939
Olje på lerret
69x88
Signert og datert på baksiden av lerretet: Torstein Torsteinson. -39.
Kunstnernes Hus, Oslo Mai 1940, kat.nr. 180.
Vurdering
Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 6 667