Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Torsteinson, Torstein (1876-1966)
Kystlandskap med seilbåt 1939

Olje på lerret
69x88
Signert og datert på baksiden av lerretet: Torstein Torsteinson. -39.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo Mai 1940, kat.nr. 180.

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Vurdering