Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Torsteinson, Torstein(1876-1966)
Kystlandskap med seilbåt 1939

Olje på lerret
69x88
Signert og datert på baksiden av lerretet: Torstein Torsteinson. -39.

Kunstnernes Hus, Oslo Mai 1940, kat.nr. 180.

Vurdering

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Tilslag NOK 6 667