Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Krohg, Per (1889-1965)
Melkekjøreren

Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: Per Krohg

UTSTILT:

Riksförbundets för bildande konst utställning nr 31, antagelig kat.nr. 4 med tittel: "Mjølkåkaren".

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000