Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Ekeland, Arne (1908-1994)
Fugler i luften

Olje på lerret
103x120
Signert nede t.v.: A. Ekeland

UTSTILT:

Kunstnernes hus, Oslo mars 1940, kat.nr. 46, med tittel: "Fugler i luften". Oppført i katalogen under året 1937.

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 85 000