Krohg, Per(1889-1965)
Guy i atelieret 1930
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg 1930
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av platen: "Guy i atelier".
Kunstnerforbundet, Oslo 6. - 23. januar 1979, kat.nr. 61. Soli brug "4 Krohger" 23. august - 7. september 1997.
Vurdering
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000