Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Krohg, Per (1889-1965)
Guy i atelieret 1930

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg 1930

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av platen: "Guy i atelier".

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 6. - 23. januar 1979, kat.nr. 61. Soli brug "4 Krohger" 23. august - 7. september 1997.

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000