Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Skogbunn 1963

Olje på papir, oppklebet på plate
56x76
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 63.

Påtegnet med dedikasjon nede t.v.

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering