Skogbunn 1963
Olje på papir, oppklebet på plate
56x76
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 63.
Påtegnet med dedikasjon nede t.v.
Vurdering
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00
56x76
Vurdering