Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Sneklokke 1990

Olje på lerret
130x150
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 14/6 90.

Påtegnet med tittel, datert og påført mål, antagelig av kunstneren, på baksiden av lerretet: "Sneklokke 1990 130x150".

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000