Sneklokke 1990
Olje på lerret
130x150
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 14/6 90.
Påtegnet med tittel, datert og påført mål, antagelig av kunstneren, på baksiden av lerretet: "Sneklokke 1990 130x150".
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00