Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Olje på lerret
100x100
Usignert

Ifølge familien det aller siste maleri påbegynt av Weidemann høsten 2001. Selges sammen med malerbord, malerstol, malerskrin med palettkniver og pensler, palettblokk og palettkniv festet til bordet med maling.

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering