Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Opdahl, Ørnulf (1944-)
Vestland 1992

Olje på lerret
60x60
Signert og datert nede t.h.: Örnulf Opdahl -92

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 36 000