Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00
Lorentzen, Ida(1951-)
Interiør med blå dør 1987

Olje på lerret
105x135
Signert og datert nede t.h.: IML '87

Lerretet bemalt på baksiden.

Stipendutstillingen 1987.

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00