Lorentzen, Ida(1951-)
Interiør med blå dør 1987
Olje på lerret
105x135
Signert og datert nede t.h.: IML '87
Lerretet bemalt på baksiden.
Stipendutstillingen 1987.
Vurdering
NOK 120 000–150 000
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00