Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Opdahl, Ørnulf (1944-)
To figurer 1985

Blandingsteknikk på papir, lysmål
105x75
Signert og noe utydelig datert oppe t.v.: Örnulf Opdahl -83 (85?)

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000