Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Figurer i landskap

Olje på plate
50x61
Signert nede t.h.: Weidemann

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering