Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Flukten over fjellet 1948
Olje på lerret
143x260
Signert og datert nede t.h.: R. Th -48
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00
Olje på lerret
143x260
Vurdering
NOK 150 000–200 000