Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00
Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Flukten over fjellet 1948

Olje på lerret
143x260
Signert og datert nede t.h.: R. Th -48

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00