Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Flukten over fjellet 1948

Olje på lerret
143x260
Signert og datert nede t.h.: R. Th -48

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000