Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Grøstad, Terje (1925-2011)
Gardsvegen 1986

Fargetresnitt, lysmål
39x45
Signert og datert nede t.h.: Terje Grøstad 1986

Nummerert nede t.v.: 114/175. Påtegnet nede t.v.: Tresnitt, samt påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 1 000