Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Akeleie 1970

Olje på lerret
62x67
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 70

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Akeleie Weidemann 70".

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 110 000