Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Opdahl, Ørnulf (1944-)
Landskap 1989

Olje på lerret
70x70
Signert og datert nede t.v.: Opdahl -89

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 20 000