Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00
Opdahl, Ørnulf(1944-)
Landskap 1989

Olje på lerret
70x70
Signert og datert nede t.v.: Opdahl -89

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Tilslag NOK 20 000