Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Sittende mann i interiør

Olje på lerret
80x68
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000