Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Munthe, Ludvig (1841-1896)
Kystlandskap med folkeliv

Olje på lerret
53x85
Signert nede t.h.: L. Munthe

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 000