Munthe, Ludvig(1841-1896)
Kystlandskap med folkeliv
Olje på lerret
53x85
Signert nede t.h.: L. Munthe
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 16 000
Olje på lerret
53x85
Signert nede t.h.: L. Munthe
Vurdering