Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Våt 17. mai

Olje på plate
46x57
Signert nede t.h.: Aulie

Vurdering

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Tilslag NOK 17 000