Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Skredsvig, Christian (1854-1924)
Havneparti

Olje på lerret
46x55
Signert nede t.v.: C. Skredsvig

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Tilslag NOK 18 000