Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Regatta 1892

Akvarell på papir, oppklebet på plate
20x27
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1892

Vurdering

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Tilslag NOK 30 000