Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Regatta 1892
Akvarell på papir, oppklebet på plate
20x27
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1892
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 30 000
20x27
Vurdering