Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Regatta 1892

Akvarell på papir, oppklebet på plate
20x27
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1892

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000