Vagard, Sissel(1943-)
Landskap 1965
Blyant på papir, lysmål
31x24
Signert og datert på passepartout nede t. h.: Sissel Vagard -65.
Vurdering
NOK 1 000
Blyant på papir, lysmål
31x24
Vurdering
NOK 1 000