Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Vagard, Sissel(1943-)
Landskap 1965

Blyant på papir, lysmål
31x24
Signert og datert på passepartout nede t. h.: Sissel Vagard -65.

Vurdering
NOK 1 000