Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Rumohr, Knut (1916-2002)
Komposisjon 1956

Pastell på papir
51x68
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -56

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering