Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Sommernatt i Nordland
Olje på lerret
80x70
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 15 000