Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Sommernatt i Nordland

Olje på lerret
80x70
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000