Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1950

Olje på plate
35x27
Signert og datert nede t.v.: Weidemann. 50.

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

UTSTILT:

Kunstnernes hus, Oslo 1950 kat.nr. ?

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering