Komposisjon 1950
Olje på plate
35x27
Signert og datert nede t.v.: Weidemann. 50.
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Kunstnernes hus, Oslo 1950 kat.nr. ?
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 8 200