Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1969

Olje på papir, lysmål
42x30
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 69.

Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Kari og Artur - fra Noga Anne og Jakob. Ringsveen 18/5 -69.

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering