Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00
Komposisjon 1969

Olje på papir, lysmål
42x30
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 69.

Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Kari og Artur - fra Noga Anne og Jakob. Ringsveen 18/5 -69.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00