Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Olje på plate
25x10
Noe utydelig signert nede t.h.: Weidemann

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Tilslag NOK 4 000