Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Olje på plate
25x10
Noe utydelig signert nede t.h.: Weidemann

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering
NOK 5 000