Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Sydlandsk landskap med hus

Olje på plate
27x35
Signert nede t.h.: Weidemann

Dedikasjon nede t.v.: Til Kari - Kersti og Arthur

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering