Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1970

Olje på papir, lysmål
33x16
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 70

Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Mor Ringsveen Julen 1970

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000