Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Olje på papir, lysmål
33x16
Usignert

Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Kari og Arthur Ringsveen Julen 1970.

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering