Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1964

Akvarell på papir, lysmål
33x41
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 64.

Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Artur. Der at du er en hyggelig gutt. Jakob.

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering
NOK 5 000