Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Arbeidere 1943

Blyant og akvarell på papir, lysmål
20x26
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 43.

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering
NOK 5 000