Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Jente i interiør 1960

Blyant og akvarell på papir, lysmål
34x23
Signert og datert nede t.h.: Weidemann. 60

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering