Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Dans 1943

Blandingsteknikk på papir, lysmål
24x33,5
Signert og datert nede t.h.: Weidemann. 43.

Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering
NOK 5 000