Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Kvinne som kler på seg 1943

Akvarell på papir, lysmål
20x11
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 43

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering
NOK 5 000