Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
I boudoiret 1943 -46

Akvarell på papir
27x33,5
Dobbeltsignert og dobbeltdatert nede t.v.: Weidemann 43 Weidemann 46.

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering
NOK 5 000