Munch-Auksjonen 2015

Auksjon onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
Alma Mater

Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt
Arket: 600x1000 mm Motivet: 380x840 mm
papir med håndkolorering med akvarell i grønt, rødt, lyseblått, gult, gulbrunt og rødbrunt Signert nede t.h.: Edv. Munch

Påtegnet av trykkeren Nielsen med blyant nede t.v.: "No 2. 19/1 1922".
1914
Woll 487.

Auksjonert onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Vurdering
NOK 1 000 000