Munch-Auksjonen 2015

Auksjon onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
Madonna

Fargelitografi trykket i tre farger, svart, rødt,
Arket: 645x490 mm Motivet: 604x445 mm
og blått på tynt Kinapapir, doublert Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1895/1902
Woll 39.

Auksjonert onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Vurdering
NOK 4 000 000–6 000 000