Munch-Auksjonen 2015

Auksjon onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
Kvinne med rødt hår og grønne øyne. Synden

Litografi trykket i gult, rødt og blått på
Arket: 770x468 mm Motivet: 700x400
gulhvitt papir, oppklebet på papp
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1902
Woll 198.

Auksjonert onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Vurdering
NOK 700 000–900 000