Munch-Auksjonen 2015

Auksjon onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
Innholdsfortegnelse

Litografi trykket i svart på middels tykt
Arket: 305x260 mm Motivet: 235x195 mm
gulhvitt papir Usignert

1908-09
Woll 337.

Auksjonert onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000